TR   | ENG
XI.XI Sonsuzluk Gourmet
 

Uzun yıllar pazarlama sektöründe faaliyet göstererek, Stratejik İletişim, Pazarlama Projeleri ve Marka konumlandırma alanlarında bilgi birikimi ve yetkinliğine sahip olan Aslıhan Yıldırım ve Nazlıgül Ünal sahibi oldukları AS İletişim & Danışmanlık şirketi bünyesinde aileye ait olan zeytinyağı atölyesini kurumsal bir yapıya dönüştürerek markalaşma sürecini başlatmış ve piyasaya iki farklı nadide ürün sunmuşlardır.

Sağlıklı beslenme ve yeniden doğaya dönüş ve eskiye özlem felsefesinin hakimi olduğu dünyamızda sağlıklı ve doğal ürünleri bulabilmenin sıkıntısı ve zorluğu ile bu işe başlayan kardeşler yaklaşık 6 yıllık bir araştırma sürecinden sonra hali hazırda olan atölyeyi günümüz üretim şartlarına göre düzenleyerek yeniden ve en sağlıklı doğal yöntemler ile faaliyete geçirmişlerdir.

Üretim ve marka sürecinde bize danışmanlık yapan Sn. Isabella Llarsen Rodriguez'e, Sn. Antonio Correale'e, Sn. Bülent Ünsal'a ve manevi olarak destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Nazlıgül Ünal - Aslıhan Yıldırım

AS İletişim Danışmanlık
NUMEROLOJİDE XI.XI VE X.X MUDANYA ZEYTİNİ SATIŞ NOKTALARIMIZ © 2011 Onbir Onbir Sonsuzluk Gourmet Extra Virgin Olive Oil
Designed by keyWORDS Yazılım