TR   | ENG
XI.XI Sonsuzluk Gourmet

11.11 PREMIUM GURME

XI.XI Sonsuzluk Premium ; 1930 yılından beri Mudanya - Trilye bölgesinde bulunan Taş Baskı Yağhane'de bölgenin en kaliteli sofralık zeytinlerinden limitli olarak üretilmektedir.
Aileye ait 150 dönüm bir arazide ekili olan ve özenle bakımı yapılan 30 ile 300 yıllık zeytin ağaçlarından kimyasal gübre kullanılmadan elde edilen XI.XI Sonsuzluk Premium, ülkemizde ve dünyada Taş Baskı sistem ile üretilen yegane Soğuk Damla Naturel Sızma Zeytinyağıdır.
Bu nedenle Gurme ve Premier bir yağdır.
Zeytin mucizevi ve son derece narin bir meyvedir. Bu mucizevi ve narin meyve yüzyıllık ağaçlardan toplanırken son derece dikkatli ve titiz bir şekilde sadece elle toplanmaya özen gösterilir. Hava alması için 25 kiloyu geçmeyen özel kasalara toplanır ve aynı gün içinde zeytin tazeliğini kaybetmeden yapraklarından ayrılarak, geleneksel yöntemle taş değirmende kırılır ve ezilir.
XI.XI Sonsuzluk Premium senede sadece maksimum 1000 ile 1111 şişe üretilebilmektedir. Bu kadar az üretilmesinin sebebi; Zeytinler taş değirmende kırılıp ezildikten sonra hamur haline geldiğinde bir olukta toplanır ve yağ damla damla birikmeye başlar. Çullara alınmadan olukta biriken bu yağ günde sadece yarım litre veya bir litre olmak üzere oluşur. Tamamen naturel, doğal ve şifa kaynağı olan bu nadide zeytinyağı el yapımı tarihi küpte dinlendirildikten sonra 500 ml lik özel şişesine alınıp, özel kutusunda tüketiciye ulaştırılır.

Taş baskı Zeytinyağı

11.11 PREMIUM GURME 500 ML : 70 TL
LİMİTLİ ÜRETİLMİŞTİR
ÜRÜNLERİMİZ ISO 22000:2005 GIDA GÜVENLİK SİSTEMİNE SAHİPTİR.

NUMEROLOJİDE XI.XI VE X.X MUDANYA ZEYTİNİ SATIŞ NOKTALARIMIZ © 2011 Onbir Onbir Sonsuzluk Gourmet Extra Virgin Olive Oil
Designed by keyWORDS Yazılım